SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
390 000 €
(6 724 € / m²)
Satış
1
1
58 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

yatak odası1
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Middle Floor Apartment, Marbella, Costa del Sol. 1 Bedroom, 1 Bathroom, Built 58 m2, Terrace 8 m2. Setting : Beachfront, Town, Commercial Area, Beachs...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Plaza de los Naranjos, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar