SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
345 000 €
(6 765 € / m²)
Satış
1
1
51 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

yatak odası1
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wonderful apartment on the second line of the beach and promenade in Marbella. Conveniently located, close to all amenities and just steps from the Ol...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Plaza de los Naranjos, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar