SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
3 136 000 €
(16 860 € / m²)
Satış
4
2+
186 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

yatak odası4
düz186 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We present this exclusive property two steps from the golden sand of one of the best beaches in Marbella East. This large ground floor apartment with ...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Plaza de los Naranjos, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar