SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
695 000 €
(4 344 € / m²)
Satış
3
2+
160 m²
Paseo del Peru, Marbella

yatak odası3
düz160 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situated in an exclusive urbanisation on the frontline of a prestigious golf course, this beautifully presented ground floor apartment offers the perf...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Paseo del Peru, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar