SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
354 000 €
(4 425 € / m²)
Satış
1
1
80 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

yatak odası1
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ATTENTION INVESTORS! APARTMENT FOR RENOVATION WITH TOURIST LICENSE IN THE HEART OF PUERTO BANUS (MARBELLA) Exclusive and spacious 75 m2 apartment for ...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Avenida Playas del Duque, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar