SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 795 000 €
(10 376 € / m²)
Satış
3
2+
173 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

yatak odası3
düz173 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Elegant Middle-Floor Apartment with Panoramic Sea Views in Santa Clara, Marbella This exceptional middle-floor apartment is located in one of Santa Cl...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Plaza de los Naranjos, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar