SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
699 000 €
(4 481 € / m²)
Satış
4
2+
156 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

yatak odası4
düz156 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to this spacious and modern apartment, perfectly located just a short walk from San Pedro beach. The home is set on one level and offers a bri...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar