SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
4 995 000 €
(19 512 € / m²)
Satış
4
2+
256 m²
CALLE CIERVO (URB LOS MONTEROS), Marbella

yatak odası4
düz256 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Penthouse for sale in Los Monteros, Marbella with 4 bedrooms, 5 bathrooms and with orientation south/west, with private swimming pool, private garage ...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

CALLE CIERVO (URB LOS MONTEROS), Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar