SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
299 000 €
(3 646 € / m²)
Satış
2
2+
82 m²
URBANIZACION RESERVA (LA), Marbella

yatak odası2
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We are delighted to present this delightful, fully furnished duplex apartment for sale in La Reserva de Marbella, Marbella, with onsite amenities and ...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

URBANIZACION RESERVA (LA), Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar