SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
450 000 €
(3 629 € / m²)
Satış
2
2+
124 m²
AVENIDA PABLO RUIZ PICASSO (SP), Marbella

yatak odası2
düz124 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Characterised by bright, open living spaces, this unique residential development offers a collection of contemporary San Pedro apartments and penthous...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

AVENIDA PABLO RUIZ PICASSO (SP), Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar