SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
360 000 €
(3 186 € / m²)
Satış
2
2+
113 m²
CALLE CODORNIZ (URB LOS ALTOS DE MARBELLA), Marbella

yatak odası2
düz113 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

These exclusive Marbella apartments and penthouses form part of a brand new development in Los Monteros. With just 39 units this luxury development o...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

CALLE CODORNIZ (URB LOS ALTOS DE MARBELLA), Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar