SUPA24
Balkon; manzara
Ev ve çevresi; manzara, doğal ışık
Teras; manzara
580 000 €
(7 160 € / m²)
Satış
2
2+
81 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

yatak odası2
düz81 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Middle Floor Apartment, San Pedro de Alcántara, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 89 m², Terrace 27 m². Location: Town, Beachside, Village...

Diğer
Teklifin yaşı: 79günler
Güncellendi: 70günler

Yerellikler

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Fincas Eva

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar