SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
515 000 €
(5 049 € / m²)
Satış
3
1
102 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

yatak odası3
düz102 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Výjimečná investiční příležitost: Úžasný projekt reformy v prestižním přístavu Puerto Banús
Odhalte potenciál tohoto prostorného bytu se 2 ložnicemi, ...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 134günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar