SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
525 000 €
(6 402 € / m²)
Satış
Atipik
2+
82 m²
Autopista del Mediterráneo, Marbella

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement Luxe 2 Chambres 82 m² à Vendre Costa del Sol – Prix Exclusif 525 000 € + IVAOpportunité rare à Altos de los Monteros : appartement 2 chamb...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıMutfak aletleriAkıllı cihazlarKaldırımDoğal ışıkAyrı mutfakDuş kabiniGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 163günler
Güncellendi: 163günler

Yerellikler

Autopista del Mediterráneo, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immobilier Swiss

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar