SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
298 000 €
(5 843 € / m²)
Satış
1
1
51 m²
Calle Muro Aguilar, Manilva

yatak odası1
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ejendomme i Cala Swing MijasOplev en eksklusiv samling af 155 boliger, der byder på muligheder med 2 og 3 soveværelser. Der er særlig fokus på stueeta...

Diğer
Teklifin yaşı: 34günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Calle Muro Aguilar, Manilva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Rivera Estates

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar