SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
499 000 €
(4 339 € / m²)
Satış
3
2+
115 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

yatak odası3
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wonderful apartment with a tourist license and stunning sea views. Fantastic property in the La Duquesa area, located between the marinas of Sotogrand...

Diğer
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Calle Mikonos Playa, Manilva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar