SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
529 000 €
(3 833 € / m²)
Satış
2
2+
138 m²
Calle Muro Aguilar, Manilva

yatak odası2
düz138 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

An exceptional apartment located in the prestigious Blue Suites complex in Manilva, just minutes from the famous Sotogrande marina and the charming Pu...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Calle Muro Aguilar, Manilva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar