SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
295 000 €
(5 175 € / m²)
Satış
2
1
57 m²
Calle Mijas, Manilva

yatak odası2
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wake up every morning to stunning views of the Mediterranean Sea! ???? Discover this beautiful beachfront apartment in Sabinillas, right next to the c...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Calle Mijas, Manilva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar