SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
750 000 €
(6 522 € / m²)
Satış
3
2+
115 m²
Calle Mijas, Manilva

yatak odası3
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

GROUND FLOOR APARTMENT ON THE FRONT LINE OF THE BEACH, featuring a 167 m2 terrace plus a 170 m2 private garden, located in Sabinillas with direct acce...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Calle Mijas, Manilva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar