Teklifler listesi
17
17
17
148 000 €
(2 114 € / m²)
Satış
2
1
70 m²
CALLE INDUSTRIA, Malgrat de Mar
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
70 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Oportunidad en Malgrat de Mar: 74 m² junto a la zona deportiva y playa!
Piso en segunda planta de 74 m² construidos en una ubicación estratégica de M...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Duş kabini
Doğal ışık
Zemin
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
29günler
Güncellendi:
29günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
CALLE INDUSTRIA, Malgrat de Mar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.