SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
171 800 €
(1 930 € / m²)
Satış
4
2+
89 m²
AVENIDA BARCELONA, Malgrat de Mar

yatak odası4
düz89 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

¿Buscas una inversión inteligente hoy para disfrutarla mañana?

Presentamos este magnífico piso de 4 dormitorios en la codiciada Avinguda Barcelona d...

Diğer
Teklifin yaşı: 101günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

AVENIDA BARCELONA, Malgrat de Mar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Les Santes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar