SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
540 000 €
(5 870 € / m²)
Satış
2
2+
92 m²
Málaga

yatak odası2
düz92 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Set directly opposite Málaga's Literal Park, this spacious middle floor apartment enjoys panoramic green views and an abundance of natural light thank...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Málaga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar