SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 270 000 €
(10 672 € / m²)
Satış
3
1
119 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

yatak odası3
düz119 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

NOVÁ ÚROVEŇ LUXUSU - MEZI GOLFEM A MOŘEM | SOUL MARBELLA

Tento výjimečný přízemní apartmán je víc než jen nemovitost - je to životní styl v jedné z n...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Puente de la Esperanza, Málaga

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar