SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
454 000 €
(3 290 € / m²)
Satış
4
1
138 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

yatak odası4
düz138 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Tato nemovitost o rozloze 120 m2 vyniká komplexní rekonstrukcí, při níž byla upřednostněna funkčnost a maximální využití přirozeného světla. Ústředním...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Puente de la Esperanza, Málaga

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar