SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 420 000 €
(9 202 € / m²)
Satış
5
1
263 m²
Plaza de la Marina, Málaga

yatak odası5
düz263 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Tento zbrusu nový byt se nachází v 15. patře nedávno dokončené emblematické budovy Málaga Towers.
Nachází se v první linii pláže a s nádherným panoram...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 26günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Plaza de la Marina, Málaga

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar