SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
255 000 €
(2 056 € / m²)
Satış
2
2+
124 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

yatak odası2
düz124 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OCCUPIED PROPERTY. INVESTMENT OPPORTUNITY. The property price has been set assuming the buyer acquires the property in an occupied state. Therefore, t...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Puente de la Esperanza, Málaga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar