Teklifler listesi
14
14
14
255 000 €
(5 426 € / m²)
Satış
2
1
47 m²
Puente de la Esperanza, Málaga
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
47 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartmán na prodej v oblasti Martínez Maldonado
Světlý byt o rozloze 47 m² k prodeji, který se nachází ve vyhledávané oblasti Martínez Maldonado, v c...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Ayrı mutfak
Duş kabini
Yeniden yapılandırmadan sonra
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
130günler
Güncellendi:
35günler