SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, yüksek tavan
328 000 €
(4 000 € / m²)
Satış
3
1
82 m²
Plaza de la Marina, Málaga

yatak odası3
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Okouzlující zrekonstruovaný apartmán ve městě Málaga - oblast La Goleta

Krásně prezentovaný byt se 2 ložnicemi a 1 koupelnou na prodej v živé čtvrti ...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 141günler
Güncellendi: 141günler

Yerellikler

Plaza de la Marina, Málaga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar