SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 250 000 €
(10 000 € / m²)
Satış
6+
2+
125 m²
Calle de San Andrés, Madrid

yatak odası6+
düz125 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Duplex apartment Madrid is found at the heart of the renowned Malasaña neighborhood, offering a refined blend of urban sophistication and comfort. Thi...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Calle de San Andrés, Madrid
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Baerz & Co Luxury Homes International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar