SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 750 000 €
(9 722 € / m²)
Satış
Atipik
2+
180 m²
CALLE GUZMAN EL BUENO, Madrid

yatak odasıatypical
düz180 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Artem Group presenta exclusiva vivienda de diseño en el distrito de Chamberí, en la prestigiosa zona de GaztambideNuestra oficina pone a su disposició...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

CALLE GUZMAN EL BUENO, Madrid
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Artem Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar