SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
530 000 €
(7 910 € / m²)
Satış
4
2+
67 m²
Calle de Silva, Madrid

yatak odası4
düz67 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente oportunidad en pleno centro de Madrid. Vivienda situada en Calle de Silva 18, una de las ubicaciones más demandadas del centro, a escasos pa...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Calle de Silva, Madrid
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Asset Management, Investment & Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar