SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
880 000 €
(10 000 € / m²)
Satış
3
2+
88 m²
Plaza San Juan de la Cruz, Madrid

yatak odası3
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dils Lucas Fox presents this exclusive apartment for sale in Vallehermoso, within the city limits of Madrid, in one of the most sought-after areas. Th...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonraDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Plaza San Juan de la Cruz, Madrid
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lucas Fox Madrid

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar