SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
720 000 €
(5 538 € / m²)
Satış
2
2+
130 m²
Calle de Santa Brígida, Madrid

yatak odası2
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment for sale in the sought-after Justicia neighbourhood , one of Madrid's most desirable areas thanks to its vibrant atmosphere, cultural attrac...

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Calle de Santa Brígida, Madrid
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lucas Fox Madrid

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar