SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, yüksek tavan
Oturma odası
Oturma odası
2 775 000 €
(11 100 € / m²)
Satış
4
2+
250 m²
Calle de Fuencarral, Madrid

yatak odası4
düz250 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Coldwell Banker Unique presents this spectacular home at Calle Fuencarral, located in the coveted Justicia neighborhood, one of Madrid's most iconic a...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 138günler
Güncellendi: 138günler

Yerellikler

Calle de Fuencarral, Madrid
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Coldwell Banker Unique Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar