SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, tadilatlı
Oturma odası
Oturma odası
2 960 000 €
(12 333 € / m²)
Satış
4
2+
240 m²
Calle de López de Hoyos, Madrid

yatak odası4
düz240 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive property to renovate in the heart of Barrio de Salamanca - 241 sqm with endless design possibilities Coldwell Banker Unique presents this ma...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarDoğal ışıkAyrı tuvaletBanyoDuş kabiniAçık yaşam alanıAyrı mutfakYeniden yapılandırma gerekli

Diğer
Teklifin yaşı: 137günler
Güncellendi: 137günler

Yerellikler

Calle de López de Hoyos, Madrid
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Coldwell Banker Unique Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar