Teklifler listesi
34
34
34
130 000 €
(2 600 € / m²)
Satış
1
1
50 m²
AVENIDA ROCA GROSSA, Lloret de Mar
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
50 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartment For sell in Lloret De Mar in Girona
Se vende acogedor apartamento de 50 m² construidos, ideal como vivienda habitual, segunda residencia o...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Bahçeler
Kaldırmak
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
86günler
Güncellendi:
86günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
AVENIDA ROCA GROSSA, Lloret de Mar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Tatiana PANKINA
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES