SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
219 900 €
(2 075 € / m²)
Satış
5
2+
106 m²
Calle Fruela II, León

yatak odası5
düz106 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PISO EN VENTA CALLE FRUELA II, LEÓN | 125 m² | 4 HABITACIONES | ASCENSOR | GARAJE | ACCESIBLE
¡Descubre este sensacional piso en León, una oportunid...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Calle Fruela II, León
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad España

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar