SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
549 000 €
(2 704 € / m²)
Satış
4
2+
203 m²
CALLE GRAN VIA DE SAN MARCOS, León

yatak odası4
düz203 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exklusive Renovierte Wohnung im Herzen von León

Willkommen in dieser beeindruckenden Immobilie zum Verkauf in einer der begehrtesten Gegenden von Leó...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasYeniden yapılandırmadan sonraAyrı tuvalet

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

CALLE GRAN VIA DE SAN MARCOS, León
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad España

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar