Teklifler listesi
27
27
27
359 900 €
(3 749 € / m²)
Satış
3
2+
96 m²
El Horno de Cal, Las Palmas de Gran Canaria
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
96 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartment with pool, paddle court and glazed terrace near Hospital Negrín.
Located in a well-connected and sought-after area of Las Palmas de Gran Ca...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
35günler
Güncellendi:
35günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
El Horno de Cal, Las Palmas de Gran Canaria
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Capital Lpa
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Capital Lpa