SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
445 000 €
(6 014 € / m²)
Satış
2
2+
74 m²
Carrer de Lucentum, la Vila Joiosa / Villajoyosa

yatak odası2
düz74 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NEW BUILD COMPLEX IN VILLAYOJOSA New Build residential complex of 42 apartments and penthouses in Villayojosa located few steps from the beach. Luxu...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Carrer de Lucentum, la Vila Joiosa / Villajoyosa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar