SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
160 000 €
(2 051 € / m²)
Satış
2
2+
78 m²
Camino de Rotes, la Nucia

yatak odası2
düz78 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

✨ Opportunity! 2 bedroom apartment in the center of La Nucía ✨???? Central and Ready to Move InThis apartment in the heart of La Nucía is a unique opp...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 55günler

Yerellikler

Camino de Rotes, la Nucia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar