SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
225 000 €
(1 786 € / m²)
Satış
4
2+
126 m²
Carrer Exèrcits Espanyols, l'Alfàs del Pi

yatak odası4
düz126 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Amplio y luminoso apartamento en venta en Alfaz del Pi de 126 m², situado en pleno casco urbano, con todos los servicios y comodidades a escasos minut...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Carrer Exèrcits Espanyols, l'Alfàs del Pi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Altea Life Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar