SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
108 000 €
(1 662 € / m²)
Satış
2
2+
65 m²
Calle Marqués de Fontalba, Jacarilla

yatak odası2
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New listing in the charming village of Jcarilla 2 bed 2 bath top floor apartment with private solarium and parking

Diğer
Teklifin yaşı: 30günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Calle Marqués de Fontalba, Jacarilla
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar