Teklifler listesi
28
28
28
119 000 €
(1 155 € / m²)
Satış
3
2+
103 m²
Calle Río Segura, Jacarilla
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
103 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
For Sale: Spacious 3-Bedroom Apartment This bright and well-maintained apartment offers 3 bedrooms and 2 bathrooms, and is located on the third flo...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
50günler
Güncellendi:
14günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Río Segura, Jacarilla
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.