SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
185 000 €
(3 304 € / m²)
Satış
2
1
56 m²
Carrer Ferrers, Guardamar del Segura

yatak odası2
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Live in the heart of Guardamar del Segura in this light-filled apartment , located just steps from the beach and all the amenities of the town center....

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 52günler

Yerellikler

Carrer Ferrers, Guardamar del Segura
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar