SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
200 000 €
(2 899 € / m²)
Satış
2
2+
69 m²
Carrer Ferrers, Guardamar del Segura

yatak odası2
düz69 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This lovely two bedroom, two bathroom second floor apartment is situated on the Puerto Marino community by the harbour in Guardamar Del Segura.  The p...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 56günler

Yerellikler

Carrer Ferrers, Guardamar del Segura
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar