SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
299 500 €
(2 650 € / m²)
Satış
1
1
113 m²
Carrer Miguel Hernández, Guardamar del Segura

yatak odası1
düz113 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

In the heart of Guardamar del Segura stands this exclusive new development of flats that combines contemporary design, functionality and an enviable l...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Carrer Miguel Hernández, Guardamar del Segura
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar