SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
170 000 €
(2 656 € / m²)
Satış
2
1
64 m²
Meandro, Guardamar del Segura

yatak odası2
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق عصرية مكونة من 1 و2 غرفة نوم بالقرب من الشاطئ في جواردامار
تعد جواردامار دل سيغورا مدينة ساحلية نابضة بالحياة على كوستا بلانكا، معروفة بشواطئها ال...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAçık yaşam alanıMutfak aletleriÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarKaldırımYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarz

Diğer
Teklifin yaşı: 147günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Meandro, Guardamar del Segura
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar