Teklifler listesi
18
18
18
590 000 €
(2 837 € / m²)
Satış
3
2+
208 m²
Calle Hernán Cortés, Granadilla de Abona
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
208 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
¡Piso a estrenar en planta baja con 3 dormitorios, amplia terraza y jardín con vistas al mar, justo en Playa La Tejita!
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Zemin
Teras
Görüş
Açık yaşam alanı
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
4günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Hernán Cortés, Granadilla de Abona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.