SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
310 000 €
(3 229 € / m²)
Satış
3
2+
96 m²
Avinguda de la Platja, Gandia

yatak odası3
düz96 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento con vistas al mar en venta. Descubre esta atractiva vivienda en venta situada en novena planta, donde la luz natural y las vistas al mar s...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Avinguda de la Platja, Gandia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Vidahome

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar